Atribuită
Cumpărare directă
Blackmagic Design MC BiDirect. SDI/HDMI 3G wPSU compact pentru semnale SDI și HDMI; convertește SDI în HDMI și HDMI în SDI simultan și chiar în diferite formate; acceptă toate standardele video în NTSC, PAL, 720 HD și 1080 HD; Suportă actualizări de software prin conexiune USB-C; Cu funcții de control al camerei pentru mixere Blackmagic ATEM; Suportă standarde de cod de timp 3G-SDI și HDMI; Cu tehnologie 3G-SDI și blocare internă SDI; Conectori:; Intrări video SDI: 1 conector pentru SD, HD sau 3G-SDI; Ieșiri video SDI: Reglare automată la intrarea video HDMI; Intrări video HDMI; Intrare HDMI tip A; Ieșiri HDMI: ieșire HDMI tip A; Suport multi-rate: Detectare automată a SD sau HD; Consum de energie: 2,5 W; Alimentare: 4,40-5,25 V DC (adaptorul de rețea nu este furnizat); Dimensiuni: 81 x 59 x 25 mm; Greutate: 174 g; Include unitatea de alimentare cu curent alternativ pentru 100 - 240 volți cu adaptoare de prize internaționale; Notă: Sursele HDMI protejate împotriva copierii nu pot fi înregistrate prin intrarea HDMI. Verificați întotdeauna drepturile de autor înainte de a înregistra sau distribui conținut., Mai multe despre acest text sursăTextul sursă este necesar pentru informații suplimentare privind traducerea Trimiteți feedback Panouri laterale cu sursă de alimentare; convertor compact pentru semnale SDI și HDMI; convertește SDI în HDMI și HDMI în SDI simultan și chiar în diferite formate; acceptă toate standardele video în NTSC, PAL, 720 HD și 1080 HD; Suportă actualizări
- Număr anunț
- DA27307215
- Autoritate contractantă
- TEATRUL C.I.NOTTARA (CUI 4266634)
- Furnizor / câștigător
- FLY MUSIC SRL (CUI 18996892)
- Cod CPV
- 32351000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.588 RON
- Valoare atribuită
- 2.588 RON
- Data publicării
- 29.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 03.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.