Atribuită Cumpărare directă

48970F ALTERNATOR - FEBI - 1 x 998.27 45-3353E ALTERNATOR - ELSTOCK CU PIESA LA SCHIMB - 3 x 730.60 40793F BLOC LUMINI DE CONTROL FEBI - 3 x 157.26 0700310 SIGURANTE STANDARD FUZIBILE 5A - RPNBB SERMOVIL - 20 x 0.33 mai putin

Număr anunț
DA27289370
Autoritate contractantă
TRANS-BUS S.A. BUZAU (CUI 10622337)
Furnizor / câștigător
AD AUTO TOTAL SRL (CUI 6844726)
Cod CPV
31612200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.668 RON
Valoare atribuită
3.668 RON
Data publicării
26.01.2021 00:00
Data finalizării
27.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.668 RON

din 3.668 RON estimat