Atribuită Cumpărare directă

BATERIE 12V 56AH 480A, BATERIE 12V 74AH 680A, BATERIE 12V 154AH 900A

Număr anunț
DA27241815
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA IANCU DE HUNEDOARA AL JUDETULUI HUNEDOARA (CUI 4374318)
Furnizor / câștigător
AD AUTO TOTAL SRL (CUI 6844726)
Cod CPV
31431000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.345 RON
Valoare atribuită
1.345 RON
Data publicării
15.01.2021 00:00
Data finalizării
18.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.345 RON

din 1.345 RON estimat