Atribuită
Cumpărare directă
DF4234 ## DISC FRANA (LIVRABIL NUMAI PERECHE) - Disc roata spate - TRW 2 x 130.00 lei WB96387 KIT RULMENTI WAHLBERG (Rulment fata) 2 x 100.00 lei KRO1442 SET PLACUTE FRANA KROTTENDORF - Placute frana fata- 1 x 60.00 lei KRO1470 SET PLACUTE FRANA KROTTENDORF - Placute frana spate - 1 x 55.00 lei 8200883928 LIMITATOR FRANA Repartitor frana spate 1 x 762.63 lei 92.10.6854 CABLU FRANA DE PARCARE - COFLE - cablu frana pe disc mana 2 x 23.00 lei TC1331 BRAT SUSPENSIE ROATA STG DELPHI - Bascula Inferioara fata stanga - 1 x 338.00 lei TC1332 BRAT SUSPENSIE ROATA DR DELPHI - Bascula Inferioara fata dreapta - 1 x 351.00 lei
- Număr anunț
- DA27272940
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA STRAZILOR BUCURESTI (CUI 4433872)
- Furnizor / câștigător
- AD AUTO TOTAL SRL (CUI 6844726)
- Cod CPV
- 34300000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.073 RON
- Valoare atribuită
- 2.073 RON
- Data publicării
- 22.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.