Atribuită Cumpărare directă

Pentru revizie vor fi folosite: FILTRU HIDRAULIC - 1 buc FILTRU COMBUSTIBIL - 2 buc VASELINA TUB - 1 buc SPRAY CURATITOR - 1 buc ULEI TRANSMISIE NEXPLORE - 20 l

Număr anunț
DA27204739
Autoritate contractantă
Comuna Halmagiu (Primaria Comunei Halmagiu) (CUI 3520300)
Furnizor / câștigător
WYLZE LOGISTIK SRL (CUI 11021882)
Cod CPV
50110000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.229 RON
Valoare atribuită
2.229 RON
Data publicării
06.01.2021 00:00
Data finalizării
07.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.229 RON

din 2.229 RON estimat