Atribuită
Cumpărare directă
Prelungitor linie perfuzie cu doua cai . N(14)373 . PREZENTA SOLICITARE TINE LOC DE COMANDA SCRISA FERMA. Termenul de valabilitate al produsului se accepta pentru o perioada de minim 12 luni de la data receptiei. Rugam a ne trimite certificatul de calitate a produsului .
- Număr anunț
- DA27267880
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC "AVRAM IANCU" ORADEA (CUI 4784130)
- Furnizor / câștigător
- TRANS-MENTOR SRL (CUI 18284932)
- Cod CPV
- 33194120-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.650 RON
- Valoare atribuită
- 1.650 RON
- Data publicării
- 21.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.