Atribuită Cumpărare directă

MATERIALE ELECTRICE

Număr anunț
DA27290012
Autoritate contractantă
U.M. 0854 Falticeni (CUI 4244679)
Furnizor / câștigător
ENERGO SISTEM SRL (CUI 15677066)
Cod CPV
31681410-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.755 RON
Valoare atribuită
4.755 RON
Data publicării
27.01.2021 00:00
Data finalizării
28.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.755 RON

din 4.755 RON estimat