Atribuită Cumpărare directă

1. Cutie securitate (placa electronica control arzator) cod 300012222 necesar cazan DeDietrich DTG 320.Montaj inclus in pret. Referat 2650 Baloi MARIN

Număr anunț
DA27241021
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL CARACAL (CUI 4395175)
Furnizor / câștigător
TEHNOTERM GRUP SRL (CUI 14473661)
Cod CPV
39715210-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.050 RON
Valoare atribuită
1.050 RON
Data publicării
15.01.2021 00:00
Data finalizării
18.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.050 RON

din 1.050 RON estimat