Atribuită Cumpărare directă

Achizitie Licente SQL si ModulPatrimven MModul Patrimven 1 buc SQLCALRuntime 2019 ALNG Emb MVL 1 buc SQLSvrStdRuntime 2019 ALNG Emb MVL 1Clt

Număr anunț
DA27209667
Autoritate contractantă
Comuna Valu lui Traian (CUI 4671718)
Furnizor / câștigător
INTEGRISOFT SOLUTIONS SRL (CUI 12448483)
Cod CPV
48218000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.070 RON
Valoare atribuită
16.070 RON
Data publicării
07.01.2021 00:00
Data finalizării
08.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.070 RON

din 16.070 RON estimat