Atribuită
Cumpărare directă
Denumire produs|U.M.|Cantitate|Pret fara TVA|Valoare|Valoare TVA|Discount| 1.|Filtru combustibil WK842|buc|1.00|48.8500|48.85|9.28|0.00| 2.|Filtru ulei sistem hidraulic W1150/2|buc|1.00|62.6200|62.62|11.90|0.00| 3.|Filtru ulei W11 008|buc|1.00|65.6800|65.68|12.48|0.00| 4.|Ulei Mobil 15W40 20L|buc|1.00|446.6900|446.69|84.87|0.00| 5.|Ulei Champion HYDRO ISO 46 20L|buc|2.00|277.8100|555.62|105.57|0.00| |||||||| |TOTAL|1,403.56|6.00||1,179.46|224.10|0.
- Număr anunț
- DA27293727
- Autoritate contractantă
- COMUNA FACAENI (CUI 4365379)
- Furnizor / câștigător
- OFFICE PARTENER SRL (CUI 22131724)
- Cod CPV
- 42913000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.179 RON
- Valoare atribuită
- 1.179 RON
- Data publicării
- 27.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.