Atribuită Cumpărare directă

TS100-E10-PI4-M0530 Sistem Desktop PC ASUS TS100-E10 cu procesor Intel® Core™ i5-8500 pana la 4.10GHz, 8GB DDR4, 1TB HDD, Nvidia Quadro P400 2GB GDDR5, Microsoft Windows 10 Pro

Număr anunț
DA27225313
Autoritate contractantă
SERVICII PUBLICE SLOBOZIA SRL (CUI 32656110)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
30213300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.933 RON
Valoare atribuită
1.933 RON
Data publicării
12.01.2021 00:00
Data finalizării
13.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.933 RON

din 1.933 RON estimat