Atribuită
Cumpărare directă
Furnizare diverse articole: Samsung The Frame 50LS03T, 125 cm, Smart, 4K Ultra HD, QLED, Clasa B - 1 buc, Televizor Samsung 50Q60TA, 125cm, Smart, 4K Ultra HD, QLED, Clasa A - 1 buc, SPB446 - Suport TV de perete A+ SPB446, reglabil, 32"-55", Negru - 1 buc, Dezumidificator de aer ARGO PLATINUM 41, 41 litri/zi, Garantie 3 ani, Timer, Display digital, LED, Auto-diagnosticare, 4 moduri de functionare, Auto- restart, Silentios - 1 buc.
- Număr anunț
- DA27297564
- Autoritate contractantă
- COMUNA CABESTI (PRIMARIA COMUNEI CABESTI) (CUI 5518519)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.724 RON
- Valoare atribuită
- 6.724 RON
- Data publicării
- 27.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.