Atribuită Cumpărare directă

Furnizare boiler electric pentru Comuna Modelu Judetul Calarasi : Boiler electric Ariston ARI 200 STAB 570 THER MO VS EU, 3000 W, 200 l, 8 bar, protectie IP25D, rezervor interior emailat cu titan

Număr anunț
DA27216038
Autoritate contractantă
COMUNA MODELU (CUI 3966354)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
44621200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.244 RON
Valoare atribuită
1.244 RON
Data publicării
11.01.2021 00:00
Data finalizării
12.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.244 RON

din 1.244 RON estimat