Atribuită
Cumpărare directă
5 buc Cablu UTP SPACER Cat5e, cupru-aluminiu, 3 m, rosu, AWG26, SP-PT-CAT5-3M-R / 45505699 [SP-PT-CAT5-3M-R] 3 buc Cablu UTP SPACER Cat5e, cupru-aluminiu, 7.5 m, albastru, AWG26, SP-PT-CAT5-7.5M-BL [SP-PT-CAT5-7.5M-BL] 3 buc Cablu UTP SPACER Cat5e, cupru-aluminiu, 10 m, negru, AWG26, SP-PT-CAT5-10M-BK [SP-PT-CAT5-10M-BK] 2 buc Switch TP-Link LS1008G, 8 porturi 10/100/1000Mbps [LS1008G] 3 buc Prelungitor Strohm, protectie copii, 4 prize, cablu 5m, 3x1.5mm, Alb [SM-4P-5M-WH-1.5MMP]
- Număr anunț
- DA27296663
- Autoritate contractantă
- Orasul Boldesti-Scaeni (CUI 2842943)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
- Cod CPV
- 30000000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 209 RON
- Valoare atribuită
- 209 RON
- Data publicării
- 27.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.