Atribuită
Cumpărare directă
Canon C-EXV34M (CEXV34M) cilindru (drum) magenta original pt iR-C2020L/C2030L/C2220L/C2225i-36.000 p Canon C-EXV34Y (CEXV34Y) cilindru (drum) yellow original pt iR C2020L/C2030L/C2220L/C2225i-36.000 pg Canon C-EXV34C (CEXV34C) cilindru (drum) cyan original pt iR-C2020L/C2030L/C2220L/C2225i - 36.000 p Canon C-EXV34BK (CEXV34BK) cilindru (drum) black original pt iR-C2020L/C2030L/C2220L/C2225i-43.000 p
- Număr anunț
- DA27203755
- Autoritate contractantă
- AGENTIA NATIONALA PENTRU ZOOTEHNIE "PROF. DR. G.K. CONSTANTINESCU (CUI 4283511)
- Furnizor / câștigător
- ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
- Cod CPV
- 30125000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.192 RON
- Valoare atribuită
- 2.192 RON
- Data publicării
- 06.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 07.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.