Atribuită Cumpărare directă

B222H00 CARTUS TONER BLACK (3000 PAG) ORIGINAL LEXMARK B2236dw MB2236adw = 4 buc; TN2421 TN-2421 Cartus Toner Brother Negru original - 3000 pagini HL2312 2352 2372 2512 2352 = 2 buc

Număr anunț
DA27268738
Autoritate contractantă
UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.692 RON
Valoare atribuită
1.692 RON
Data publicării
21.01.2021 00:00
Data finalizării
22.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.692 RON

din 1.692 RON estimat