Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de consultanță tehnică în domeniul achizitiilor publice pentru procedura simplificată SCN 1080382/22.12.2020 privind atribuirea contractului de lucrări – Consolidare și reparații capitale Sala de Sport Matei Basarab, comuna Brebu, judet Prahova, în conformitate cu art. 68 alin. (1) lit. i) din Legea nr. 98/2016 privind achiziţiile publice, cu modificările și completările ulterioare și cu prevederile art. 126 şi art. 127 din Normele metodologice de aplicare a prevederilor referitoare la atribuirea contractului de achiziţie publică/acordului-cadru din Legea nr. 98/2016 privind achiziţiile publice, aprobate prin Hotărârea Guvernului nr. 395/2016, cu modificările și completările ulterioare.
- Număr anunț
- DA27244108
- Autoritate contractantă
- COMUNA BREBU (CUI 2845699)
- Furnizor / câștigător
- ALEXA I. DOINITA PERSOANA FIZICA (CUI 21766710)
- Cod CPV
- 79418000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.000 RON
- Valoare atribuită
- 10.000 RON
- Data publicării
- 18.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.