Atribuită Cumpărare directă

Achizitionare servicii de asigurare de raspundere civila auto (RCA), conform referat de necesitate nr.157/13.01.2021, aferent desfasurarii in conditii optime a activitatiilor departamentului edilitare a Gospodariri Comunale Arad

Număr anunț
DA27242087
Autoritate contractantă
GOSPODARIREA COMUNALA ARAD S.A. (CUI 1680258)
Furnizor / câștigător
EXA BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 18409050)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.643 RON
Valoare atribuită
1.643 RON
Data publicării
15.01.2021 00:00
Data finalizării
15.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.643 RON

din 1.643 RON estimat