Atribuită Cumpărare directă

AMORTIZOARE FATA (2buc) SET FLANSA TELESCOP CU RULMENT (2buc) COLIER (1buc) MANOPERA (1buc)

Număr anunț
DA27281639
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA VASILE GOLDIS AL JUDETULUI ARAD (CUI 3861889)
Furnizor / câștigător
COMPAS SERVICE SRL (CUI 6648010)
Cod CPV
50110000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.095 RON
Valoare atribuită
1.095 RON
Data publicării
25.01.2021 00:00
Data finalizării
26.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.095 RON

din 1.095 RON estimat