Atribuită
Cumpărare directă
Fisa de urgenta prespitaliceasca Medic/asistent, format A4, hartie autocopiativa, 4 file/set, (hartie autocopiativa 2 file albe + 2 file verzi) personalizate si inseriate FISA DE URGENTA PRESPITALICEASCA MEDIC - 20000 BUC. FISA DE URGENTA PRESPITALICEASCA ASISTENTI - 30000 BUC. TOTAL BUC. = 50000 BUC.
- Număr anunț
- DA27214702
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Ambulanta Judetean Bihor (CUI 7551740)
- Furnizor / câștigător
- SC DIACOSTAMPET SRL (CUI 26101963)
- Cod CPV
- 22458000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.500 RON
- Valoare atribuită
- 15.500 RON
- Data publicării
- 11.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.