Atribuită
Cumpărare directă
Varfuri de pipeta 1-200µl, cu filtru, la cutie, 96 buc/cutie, 10 x 96buc/pachet, sterile -certificate ca libere de ADN uman, DNaze, RNaze, pirogen -material polipropilena pura, premium grade - compatibile cu pipetele Eppeddorf, Gilson , Biohit, Brand, Capp, Finnpipet, VWR, Labnet, etc ACHIZITIA TINE LOC DE COMANDA
- Număr anunț
- DA27290585
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC MIOVENI (CUI 4318202)
- Furnizor / câștigător
- FILARA BIOMED SRL (CUI 26561708)
- Cod CPV
- 38437110-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.170 RON
- Valoare atribuită
- 3.170 RON
- Data publicării
- 27.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.