Atribuită Cumpărare directă

Ethanol undenatured absolute, Grad biologie moleculara, Fara DNaze, RNaze, ADN, 1L Varfuri Gilson cu filtru DIAMOND TIPS, DF1000ST, 100-1200μl, sterile, suprafata low retention, libere de RNaze, DNaze, ADN, ARN, ATP si pirogeni, 10x96buc/pachet

Număr anunț
DA27262741
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR MURES (CUI 4322726)
Furnizor / câștigător
FILARA BIOMED SRL (CUI 26561708)
Cod CPV
33696300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.030 RON
Valoare atribuită
1.030 RON
Data publicării
20.01.2021 00:00
Data finalizării
21.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.030 RON

din 1.030 RON estimat