Atribuită Cumpărare directă

Se achizitioneaza servicii de instruire domeniul PROTECTIE CIVILA (SU) pentru un numar de 10 persoane beneficiare de VMG. DOCUMENTATIE COMPLETA 2500 RON PARTICIPARE LA ALARMARI SI APLICATII,REACTUALIZAREA DOCUMENTELOR,PREZENTA IN TIMPUL CONTROALELOR. PREGATIREA ANGAJATILOR 20 RON/PERSOANA/LUNA.

Număr anunț
DA27258698
Autoritate contractantă
Comuna Hopirta (Primaria Hopirta) (CUI 4561987)
Furnizor / câștigător
BIDILEAC MIRCEA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 23228769)
Cod CPV
71317100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.200 RON
Valoare atribuită
1.200 RON
Data publicării
20.01.2021 00:00
Data finalizării
21.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.200 RON

din 1.200 RON estimat