Atribuită Cumpărare directă

CENTRALA TERMICA RIELLO IN CONDENSATIE PT. INCALZIRE, CONDEXA PRO 115, 121KW(50-30C) - 1 buc TUB VENTURII (MIXER AER - GAZ) PT. CONDEXA PRO 50,100M - 1 buc MANOPERA DEMONTARE/MONTARE CENTRALA TERMICA - 1 buc MATERIAL MARUNT - 1 buc

Număr anunț
DA27248749
Autoritate contractantă
GRADINITA "CASUTA FERMECATA" jud. Cluj (CUI 17958211)
Furnizor / câștigător
CENTRAL SERVICE INSTAL SRL (CUI 19222172)
Cod CPV
45259300-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.193 RON
Valoare atribuită
21.193 RON
Data publicării
18.01.2021 00:00
Data finalizării
19.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.193 RON

din 21.193 RON estimat