Atribuită Cumpărare directă

BANDA ABR 75X457 P100 LS 309 XH 3/SET 9171 KLINGSPOR 1.00 TRAFALET HARDSTAR 25CM/D=48MM 0111-184825 HARDY 1.00 CAPAC DOZA 80 ST FLORY SY 6.00 GRATAR ZUGR 27X29CM 40431 SCH 1.00 MANER TRAFALET ZN 18CM 23020 SCH 1.00 REZ TRAFALET LACUIT VELUR 18CM 25185 SCH 2.00 TAVITA VOP 20X29CM 40470 SCH 1.00 HERA INT PREM PERLA NEAGRA 5L TK 2.00 HERA INT PREM PERLA NEAGRA 5L TK 1.00 HERA INT PREM PERLA NEAGRA 5L TK 2.00 BANDA ABR 75X457 P100 LS 309 XH 3/SET 9171 KLINGSPOR 1.00 DILUANT 509 UNIV 0.9L 91 1.00

Număr anunț
DA27288814
Autoritate contractantă
LICEUL DE ARTA PLUGOR SANDOR SF. GHEORGHE (CUI 4404796)
Furnizor / câștigător
"COMPACT" SRL (CUI 14004410)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
615 RON
Valoare atribuită
615 RON
Data publicării
26.01.2021 00:00
Data finalizării
27.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

615 RON

din 615 RON estimat