Atribuită Cumpărare directă

DESCRIERE: Culegerea datelor - prezentarea comunei - istorie si traditii - populatia si dezvoltarea sociala - infrastructura, servicii si utilitati publice - educatie - cultura, sport, agrement - sanatate si asistenta sociala - economia locala - administratia publica locala Prelucrarea datelor si realizarea strategiei În aceasta etapa se prelucreaza datele oficiale si informatiile operative culese. Elaborarea designului strategiei Dupa identificarea domeniilor de interes se realizeaza designul strategiei: - stabilirea domeniilor de interes - identificarea factorilor implicati in diferite grade intr-un domeniu - analiza SWOT a domeniilor de interes stabilite - analiza nevoilor - analiza financiara a comunitatii - propunerea proiectelor - analiza capacitatii de creditare a comunitatii - indicatori de evaluare a strategiei Definitivarea strategiei Dupa realizarea ajustarilor, se face o centralizare a datelor si se definitiveaza strategia. Strategia astfel realizata va fi prezentata si predata primariei, in format electronic si pe suport de hartie.

Număr anunț
DA27248956
Autoritate contractantă
COMUNA DORNESTI (CUI 4441263)
Furnizor / câștigător
CADRU PRO S.R.L. (CUI 8252780)
Cod CPV
71241000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.000 RON
Valoare atribuită
15.000 RON
Data publicării
18.01.2021 00:00
Data finalizării
19.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.000 RON

din 15.000 RON estimat