Atribuită
Cumpărare directă
Baterie perete-1x52.10 lei/buc;Baterie pt. dus-1x63.03 lei/buc;Lavoar cu picior-1x100.84 lei/buc;Set prindere lavoar-1x2.94 lei/set;Etajera-1x25.21 lei/buc;Oglinda-1x25.21 lei/buc;Racord scurgere 32-1x5.04 lei/buc;Suport ppr pt.baterie-2x10.92 lei/buc;Teu ppr 20-4x0.50 lei/buc;Brida ppr 20+dibluri-10x0.50 lei/buc
- Număr anunț
- DA27273815
- Autoritate contractantă
- TERMO CRAIOVA SRL (CUI 30818118)
- Furnizor / câștigător
- CLAUS MIH. IMPEX SRL (CUI 14971054)
- Cod CPV
- 44411000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 303 RON
- Valoare atribuită
- 303 RON
- Data publicării
- 22.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.