Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare de raspundere civila auto obligatorie RCA , pentru 11 autovehicule apartinand IPJ Salaj, conform contract subsecvent nr. 1, valabil pana la data de 28.02.2021.

Număr anunț
DA27282014
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE SALAJ (CUI 4291751)
Furnizor / câștigător
FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE (CUI 14785760)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.237 RON
Valoare atribuită
2.237 RON
Data publicării
25.01.2021 00:00
Data finalizării
29.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.237 RON

din 2.237 RON estimat