Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare RCA conform ADV 1192732/08.01.2021 si oferta-: 8 autovehicule și vehicule tractate pentru o perioada de 12 luni cu numerele de înregistrare MAI 41021, MAI 41022, MAI 49347, MAI 48968, MAI 49143, MAI 49144, MAI 49145, MAI 50942

Număr anunț
DA27220443
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "MIHAIL GRIGORE STURDZA" AL JUDETULUI IASI (CUI 4701630)
Furnizor / câștigător
FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE (CUI 14785760)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.148 RON
Valoare atribuită
2.148 RON
Data publicării
12.01.2021 00:00
Data finalizării
12.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.148 RON

din 2.148 RON estimat