Atribuită Cumpărare directă

Benzina Premium fara Pb,Euro5" care respecta prevederile legislative nationale si standardele, astfel: HG 15/5.01.2006, HG 456/16.05.2007, Ordinul ministerului Transporturilor , Constructiilor si Turismului nr. 2135/8.12.2005 pentru aprobarea reglementarilor RNTR4, Standardul european EN 228:iulie 2008, Standardul roman SR EN228:decembrie 2008. Pretul de catalog ofertat de 4,93 lei, TVA inclus, este pretul de referinta valabil in statiile operate sub marca Petrom si OMV, la data de 19.01.2021.

Număr anunț
DA27268177
Autoritate contractantă
Comuna Turia (CUI 4404630)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
Cod CPV
09132100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.968 RON
Valoare atribuită
4.968 RON
Data publicării
21.01.2021 00:00
Data finalizării
21.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.968 RON

din 4.968 RON estimat