Atribuită Cumpărare directă

Carburant "Motorina Euro 5" care respecta prevederile legislative nationale si standardele, astfel: HG 15/5.01.2006, HG 456/16.05.2007, Ordinul Ministerului Transporturilor , Constructiilor si Turismului nr. 2135/8.12.2005 pentru aprobarea reglementarilor RNTR4, Standardul european EN 590:2004 cu AC:2005, Standardul roman SR EN:octombrie 2004 cu AC:2006. Se achizitioneaza combustibil in cadrul proiectului Copiii Comunitatii - Reducerea riscului de abandon prin abordare integrata a nevoilor sociale", prin Contractul de finanțare nr. POCU/476/4/18/129461. Combustibilul este necesar transportului grupului tinta in vederea participarii la activitățile proiectului. Calculul transportului se va realiza pe formula agreată de lege, adică nr. km*consum de 7,5%*cost unitar/l combustibil. Pentru realizarea subactivitatilor 3.2 a fost prevazuta suma de 19.600 lei inclusiv TVA combustibilul necesar deplasarii pentru implementarea acesteia. (21 deplasari/luna, 1 masini*700 lei/luna*28 luni). Combustibilul va fi achizitionat pe baza de card (1 card).

Număr anunț
DA27252262
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA BAIA MARE (CUI 14728757)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
Cod CPV
09134200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.467 RON
Valoare atribuită
16.467 RON
Data publicării
19.01.2021 00:00
Data finalizării
20.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.467 RON

din 16.467 RON estimat