Atribuită Cumpărare directă

Carburant "Benzina Premium fara Pb,Euro5" care respecta prevederile legislative nationale si standardele, astfel: HG 15/5.01.2006, HG 456/16.05.2007, Ordinul ministerului Transporturilor , Constructiilor si Turismului nr. 2135/8.12.2005 pentru aprobarea reglementarilor RNTR4, Standardul european EN 228:iulie 2008, Standardul roman SR EN228:decembrie 2008. Pretul de catalog ofertat de 4,85 lei, cu TVA, este pretul de vanzare de referinta in statiile operate sub marca Petrom si OMV de catre OMV Petrom Marketing SRL, valabil la data de 04.01.2021. In urma primirii acceptului achizitiei directe trebuie contactat reprezentantul de vanzari pentru semnarea contractului, model furnizor, procedura ce va dura 10 zile din momentul in care reprezentantul nostru va fi contactat.

Număr anunț
DA27199938
Autoritate contractantă
Comisia Nationala pentru Controlul Activitatilor Nucleare (CUI 10792013)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
Cod CPV
09132100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
612 RON
Valoare atribuită
612 RON
Data publicării
05.01.2021 00:00
Data finalizării
05.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

612 RON

din 612 RON estimat