Atribuită
Cumpărare directă
Motorina Euro 5" care respecta prevederile legislative nationale si standardele, astfel: HG 15/5.01.2006, HG 456/16.05.2007, Ordinul Ministerului Transporturilor , Constructiilor si Turismului nr. 2135/8.12.2005 pentru aprobarea reglementarilor RNTR4, Standardul european EN 590:2004 cu AC:2005, Standardul roman SR EN:octombrie 2004 cu AC:2006 Pretul de catalog ofertat de 4,83 lei, cu TVA, este pretul de vanzare de referinta, in statiile operate sub marca Petrom si OMV de catre OMV Petrom Marketing SRL, valabil la data de 04.01.2021. In urma primirii acceptului achizitiei directe trebuie contactat reprezentantul de vanzari pentru semnarea contractului, model furnizor, procedura ce va dura 10 zile din momentul in care reprezentantul nostru va fi contactat.
- Număr anunț
- DA27199972
- Autoritate contractantă
- Comisia Nationala pentru Controlul Activitatilor Nucleare (CUI 10792013)
- Furnizor / câștigător
- OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
- Cod CPV
- 09134200-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.714 RON
- Valoare atribuită
- 7.714 RON
- Data publicării
- 05.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 05.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.