Atribuită
Cumpărare directă
2000180 DOZA DE DISTRIB. A11 HF ALB IP54 85X85X40 OBO-7buc, 280345 Cofret aparent IP40, usa tr., 5 module-5buc, 3606480382291 SEA9N21546-IDPN 1P+N 10A C4500-13buc, 3606480382307 SEA9N21547-IDPN 1P+N 16A C4500-2buc, 4011923098742 HAU262520-COLIER HAUPA 302X4.8-3set, 5997374106054 TR FEK20-BANDA IZOLATOARE-3buc, 5997374106085 TR FEH20-BANDA IZOLATOARE 20X1-2buc, CA MYYM3X2.5 Cordon flex.PVC 3X2.5 mml-100ml, CA MYYM5X6 Cordon flex.PVC 5x6-40ml, KO-C30X20A CANAL CABLU ADEZIV 30X20mm-50ml, LK65411 PRIZA SIMPLA PT CU CP WEISS CUB/-15buc, R DIBLU 6X40SET Diblu 6.0x40-SET 10 BUC-25set . Solicitam :Certificat de Conformitate;Declaratie de Conformitate ;
- Număr anunț
- DA27230402
- Autoritate contractantă
- GOSPODARIE COMUNALA S.A. (CUI 8574327)
- Furnizor / câștigător
- "TC 3" SRL (CUI 12951417)
- Cod CPV
- 31681410-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.714 RON
- Valoare atribuită
- 1.714 RON
- Data publicării
- 13.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.