Atribuită
Cumpărare directă
Stingator portabil 6 kg pulbere ABC EMME ANTIINCENDIO Italia , -DF,fabricat în conf. cu SR EN 3-7/ 2004,utilizare multipla,usor de folosit, recipient rezistent la coroziune,capacitate – 6 kg pulbere ABC,tip – stingator cu pulbere pentru incendiile de clasa A,B,C; capacitate de stingere:min- 21A 113B C/ max 34A 233B C;lungimea jetului >4m;durata de descarcare 19 sec.;presiune (20oC) 14-16 bar;interval de temperatura “-30oC” ÷ “+60oC”;presiune de proba – 25 bar;- agentul de stingere – pulbere ecologica uscata universala ABC;pulberea nu contine substante periculoase pentru sanatatea oamenilor si a mediului înconjurator - gazul propulsator – azot (N2) gaz ecologic fara varia?ii de presiune la varia?iile de temperatura, - valabilitatea agentului de stingere 5 ani - nepericulos pentru sanatatea omului, - control presiune – vizual pe manometru - MOBIAK AE Grecia si AGRO MGS PROD CALINESTI SRL detin certificat sistemul de management al calitatii conform SR EN ISO 9001/2015 cu un organism acreditat RENAR - produsul este realizat si certificat conform normelor EN 3-7/2004 - cantitate pulbere – 6 kg - produs cu termen de garantie 20 de ani, cu verificare tehnica periodica (ISCIR) la 10 ani (conform instructiuni producator) - greutate stingator încarcat – 9,50 kg - înaltime – 535 mm - diametru – 160 mm Accesorii: suport si magnet pe furtun
- Număr anunț
- DA27296425
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL VOLUNTAR PENTRU SITUATII DE URGENTA (CUI 26848960)
- Furnizor / câștigător
- AGRO MGS PROD CALINESTI SRL (CUI 6678275)
- Cod CPV
- 35111320-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 320 RON
- Valoare atribuită
- 320 RON
- Data publicării
- 27.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.