Atribuită Cumpărare directă

PEDIATRIE 1 ( NR REFERAT 38 /06.01.2021) + OBSTETICA GINECOLOGIE ( NR REFERAT 50 /06.01.2021) + NR REFERAT 286 /14.01.2021

Număr anunț
DA27236592
Autoritate contractantă
Spital Clinic Judetean de Urgenta Arad (CUI 3519879)
Furnizor / câștigător
BOSANCHI MIHAELA LENUTA SAN COLOR INTEPRINDERE FAMILIALA (CUI 12504761)
Cod CPV
44411000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.025 RON
Valoare atribuită
2.025 RON
Data publicării
14.01.2021 00:00
Data finalizării
15.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.025 RON

din 2.025 RON estimat