Atribuită Cumpărare directă

REFERAT NR : 427 /25.01.2021-MED.MUNCII 85 /07.01.2021-LAB 161/11.01.2021-BIA TRONSON B ETAJ 147/10.01.2021-NEONATOLOGIE 77/07.01.2021-ORTOPEDIE

Număr anunț
DA27306033
Autoritate contractantă
Spital Clinic Judetean de Urgenta Arad (CUI 3519879)
Furnizor / câștigător
BOSANCHI MIHAELA LENUTA SAN COLOR INTEPRINDERE FAMILIALA (CUI 12504761)
Cod CPV
44411000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.990 RON
Valoare atribuită
1.990 RON
Data publicării
29.01.2021 00:00
Data finalizării
01.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.990 RON

din 1.990 RON estimat