Atribuită
Cumpărare directă
Aparat aer conditionat Alizee 18000 btu inverter Garantie 2 ani Clasa energetica A++/A+ Montaj inclus in limita a 3-4 metri liniari de traseu frigorific. Transport inclus in Bucuresti si Ilvov. PREZENTA ACHIZITIE DIRECTA TINE LOC DE COMANDA FERMA! TEL CONTACT 0735857914
- Număr anunț
- DA27211370
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA TARGOVISTE (CUI 4206845)
- Furnizor / câștigător
- SUPER KLIMA INSTALATII SR.L. (CUI 15885733)
- Cod CPV
- 39717200-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.100 RON
- Valoare atribuită
- 2.100 RON
- Data publicării
- 08.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 11.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.