Atribuită
Cumpărare directă
Oferim servicii de promovare online pe site-ul www.arad24.net, sub forma unui abonament lunar de 1000 ron/luna, care contine: publicarea unui banner de dimensiunea 300 x 300 pixeli, articole de promovare, communicate de presa si advertoriale (maxim 10/luna) plus eventuale bonusuri, care se vor negocia in momentul incheierii contractului._x000D_ Mentionam ca materialele publicistice publicate pe site-ul www.arad24.net sunt promovate direct pe pagina de Facebook Arad24.net, grupul de Facebook Arad24.net, contul de Twitter al siteului si pagina de Google + al site-ului._x000D_
- Număr anunț
- DA27260064
- Autoritate contractantă
- Universitatea Aurel Vlaicu din Arad (CUI 3519500)
- Furnizor / câștigător
- T & T LINES SRL (CUI 14804650)
- Cod CPV
- 79342200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.000 RON
- Valoare atribuită
- 12.000 RON
- Data publicării
- 20.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.