Atribuită Cumpărare directă

Monitorizeaza toate procesele de sterilizare cu abur 121-134 C Contine spori de Bacillus stearothermophilus (ATCC® 7953™) log 6 Fiola cu mediu de cultura inclus; timp de procesare 24 h in incubator, fara a fi nevoie de conditii de laborator. Daca toti sporii au fost distrusi, culoarea va ramane neschimbata - mov. In caz contrar, culoarea se va schimba in galben. Prezinta indicator extern pentru confirmarea procesarii fiolei in cadrul procesului de sterilizare corespnzator. Valabilitate 24 luni de la data fabricatiei Fabricat in Argentina VA RUGAM LA FACTURARE PASTRATI DENUMIREA INREGISTRATA IN SEAP Certificat de conformitate, avizat CE, MS. Conform legislatiei in vigoare, documentele sa fie traduse in limba romana. Cumpararea tine loc de comanda

Număr anunț
DA27286268
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC GAESTI (CUI 4279766)
Furnizor / câștigător
A&D Promo Distribution SRL (CUI 17921700)
Cod CPV
33198200-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.252 RON
Valoare atribuită
1.252 RON
Data publicării
26.01.2021 00:00
Data finalizării
27.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.252 RON

din 1.252 RON estimat