Atribuită Cumpărare directă

Monitorizeaza toate procesele de sterilizare cu abur 121-134 C Contine spori de Bacillus stearothermophilus (ATCC® 7953™) log 6 Fiola cu mediu de cultura inclus; timp de procesare 24 h in incubator, fara a fi nevoie de conditii de laborator. Daca toti sporii au fost distrusi, culoarea va ramane neschimbata - mov. In caz contrar, culoarea se va schimba in galben. Prezinta indicator extern pentru confirmarea procesarii fiolei in cadrul procesului de sterilizare corespnzator. Valabilitate 24 luni de la data fabricatiei Fabricat in Argentina Teste Bowie-Dick de unica folosinta (coala de Bowie Dick este deja plasata intre campuri) pentru verificarea penetrarii aburului in sterilizatoarele cu prevacuum 134C, timp de 3.5 minute. In conformitate cu standardele ISO11140-1 si ISO11140-4; dimensiune 100 x 100 x 10 Schimbarea culorii de la albastru la negru Schimbarea culorii este ireversibila Valabilitate 5 ani de la data fabricatiei

Număr anunț
DA27209875
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL MEDGIDIA (CUI 4300752)
Furnizor / câștigător
A&D Promo Distribution SRL (CUI 17921700)
Cod CPV
33694000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.330 RON
Valoare atribuită
4.330 RON
Data publicării
07.01.2021 00:00
Data finalizării
08.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.330 RON

din 4.330 RON estimat