Atribuită
Cumpărare directă
baterie = 2; support baterie 1/2-1/2 = 2; dop ornament inox = 1; niplu bronz 1/2 = 4; record 1/2-1/2 2m = 2; record 1/2-1/2 80cm = 2; record 1/2-1/2 40cm = 2; bec led e27 = 10; dulie ebonite e27 = 1; furtun aliemnate ms = 1; furtun evacuare ms = 1; regeleta 30a = 1; teava pvc 110 = 1; intrerupator pt = 2; stecher ceramic = 9; cablu myym 3x2.5 = 5m; acanalet 12x12 / 2ml = 2; pila = 1; aplice = 1; robinet trecere 1/2 = 2; dop 1/2 = 2; robinet pisoar = 2; butuc 70mm = 3; baterie mono = 1; coltar pvc = 5; leg.cablu 3.6x300 = 100; leg.cablu 2.5x100 = 100; prelungitor ceramic 4p = 2; surub pal 3x40 = 100; diblu+hz 6x60 = 50; diblu +hz 8x60=50; cos gunoi = 1; tub neon 18w = 30; tub neon 36w = 30;,priza pt = 5; prize dubla pt = 5; prize dubla st = 5; prize st = 5; cleste sudura= 1; pistol silicon = 1; silicon sanitar = 1; robinet colt 1/2-1/2 = 5; disc 125x1 = 5; disc 230x6 = 5; electrozi = 4.5kg; banda mascare = 1; trafalet cu maner = 2; prelungitor trafalet = 2; pensula = 2; amorsa 5l = 1; vopsea lavabila 25kg = 2; diluent 0.9l = 3; teava cu 28x0.8 = 5m
- Număr anunț
- DA27309526
- Autoritate contractantă
- Liceul de Transporturi Auto (CUI 4426689)
- Furnizor / câștigător
- ROCAST MEHEDINTI SRL (CUI 14341954)
- Cod CPV
- 44400000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.551 RON
- Valoare atribuită
- 2.551 RON
- Data publicării
- 29.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 01.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.