Atribuită Cumpărare directă

Achizitie conform referat aprobat nr. 21031/15.12.2020, - salarizare, financiar contabilitate, incasari plati, si act aditional nr. 21032/15.12.2020. Prestarea a 8 (opt) ore de service la solutiile software din Sistemul Integrat de Contabilitate Bugetara Suport tehnic pentru clienti, atat prin deplasare la sediul clientului, cat si prin tehnici de depanare la distanta: -salvari baze de date pe echipamentele clientului; -verificare arhivare baze de date; -verificare coerenta înregistrari în limita posibilitatilor tehnice; -verificarea închiderilor de luna din punct de vedere informatic; -verificare mod de lucru al utilizatorilor; -întretinere baze de date; -baze de date din arhive la cererea BENEFICIARULUI; -reinstalarea aplicatiilor (daca este cazul) -instruire suplimentara a personalului; -asistenta telefonica; - actualizare legislativă a funcționalităților software-urilor.Se prelungeste durata contractului de mentenanta aplicatii informatice cu 4 (patru) luni, respectiv, din data, de 01.01.2021, pana la data, de 30.04.2021 - Suma totala 4.416 lei. (1.104 x 4 luni)

Număr anunț
DA27197092
Autoritate contractantă
SC GOSPODARIRE URBANA SRL (CUI 27413181)
Furnizor / câștigător
ATTOSOFT SRL (CUI 7881188)
Cod CPV
50312000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.416 RON
Valoare atribuită
4.416 RON
Data publicării
04.01.2021 00:00
Data finalizării
06.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.416 RON

din 4.416 RON estimat