Atribuită
Cumpărare directă
Comuna Ezeris, prin intermediul aparatului propriu al primarului, intentioneaza sa sa contracteze servicii actualizare si mentenanta program registru agricol si program taxele si impozitele locale, servicii care vor fi contractate pentru o perioada de 48 luni, urmand ca valoriile aferente aniilor 2022-2024 sa fie aprobate prin Hotarare de Consiliu Local. Alaturat atasam caietul de sarcini cu certintele impuse de catre autoritatea contractanta. Va rugam sa va actualizati pretul produsului de catalog in conformitate cu acestea. Va multumim!
- Număr anunț
- DA27262046
- Autoritate contractantă
- Comuna Ezeris (CUI 3227807)
- Furnizor / câștigător
- ADI COM SOFT SRL (CUI 13390096)
- Cod CPV
- 72261000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 28.800 RON
- Valoare atribuită
- 28.800 RON
- Data publicării
- 20.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.