Atribuită Cumpărare directă

„Servicii de asistență tehnică software pentru sistemul informatic de evidență a operațiunilor financiar-contabile-ianuarie 2021”

Număr anunț
DA27239021
Autoritate contractantă
Municipiul Slobozia (CUI 4365352)
Furnizor / câștigător
ADI COM SOFT SRL (CUI 13390096)
Cod CPV
72212440-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.500 RON
Valoare atribuită
2.500 RON
Data publicării
15.01.2021 00:00
Data finalizării
18.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.500 RON

din 2.500 RON estimat