Atribuită
Cumpărare directă
Conform solicitarii de ofertare si a ofertei acceptate. Masca personalizata cu imaginile si logo beneficiar, din material textil, 2 straturi, fata personalizata 100% poliester si dublura 100% bumbac. se spala si se calca inainte de fiecare utilizare. Se pot spala la 40-60 grade, necesare in cadrul expoziției Celebrieties of the Floating World.
- Număr anunț
- DA27269698
- Autoritate contractantă
- MUZEUL NATIONAL AL LITERATURII ROMANE (CUI 4192510)
- Furnizor / câștigător
- GORGONA DESIGN SRL (CUI 15576460)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.000 RON
- Data publicării
- 21.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.