Atribuită Cumpărare directă

Informarea prealabila si sistematica a cetatenilor asupra problemelor de interes care urmeaza sa fie dezbatute si pentru rezolvarea carora este necesara adoptarea unor acte normative de catre primar sau Consiliul Local; publicarea actelor normative si a altor documente emise de autoritatile locale; prezentarea evenimentelor de impact, ce se desfasoara în localitate; publicarea anunturilor de interes public cu privire la activitatea administratiei publice locale; publicarea informatiilor de interes general referitoare la anumite activitati sau lucrari care se desfasoara în localitate; promovarea localitatii din punct de vedere turistic si nu numai; informarea turistilor si a celorlalte categorii de vizitatori cu privire la posibilitatile locale de refacere a sanatatii si de petrecere a timpului liber; reliefarea potentialului de dezvoltare si a oportunitatilor de afaceri din localitate

Număr anunț
DA27294275
Autoritate contractantă
COMUNA CERNISOARA (CUI 2541444)
Furnizor / câștigător
VILSPOPRESS SRL (CUI 15990690)
Cod CPV
79340000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.536 RON
Valoare atribuită
4.536 RON
Data publicării
27.01.2021 00:00
Data finalizării
28.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.536 RON

din 4.536 RON estimat