Atribuită
Cumpărare directă
Achizitia consta in realizarea serviciilor de Anunturi 200 cmp / pagini a-n si policromie în ziarul cu cea mai mare acoperire din judetul Vâlcea. Modulul de 400 RON, lunar, include si 2 abonamente ale ziarului Arena, spatiu rezervat pentru anunturi de mediu, concesiuni, angajari, mesaje de sarbatori, promovare proiecte, buletine informative etc.. La primaria Danicei, dorim ca acest modul sa cuprinda: informarea prealabila si sistematica a cetatenilor asupra problemelor de interes care urmeaza sa fie dezbatute si pentru rezolvarea carora este necesara adoptarea unor acte normative de catre primar sau Consiliul Local; publicarea actelor normative si a altor documente emise de autoritatile locale; prezentarea evenimentelor de impact, ce se desfasoara în localitate; publicarea anunturilor de interes public cu privire la activitatea administratiei publice locale; publicarea informatiilor de interes general referitoare la anumite activitati sau lucrari care se desfasoara în localitate; promovarea localitatii din punct de vedere turistic si nu numai; informarea turistilor si a celorlalte categorii de vizitatori cu privire la posibilitatile locale de refacere a sanatatii si de petrecere a timpului liber; reliefarea potentialului de dezv. si a oportunit. de afaceri din localitate.
- Număr anunț
- DA27237940
- Autoritate contractantă
- COMUNA DANICEI (CUI 2574190)
- Furnizor / câștigător
- VILSPOPRESS SRL (CUI 15990690)
- Cod CPV
- 79340000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.800 RON
- Valoare atribuită
- 4.800 RON
- Data publicării
- 14.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.