Atribuită
Cumpărare directă
Realizare site web continand: - template personalizat - cod de programare php - modul de news - modul de galerie foto/video - modul de joburi - implementare texte si imagini beneficiar - optimizare imagini - achizitie domeniu + mentenanta 6 ani - hosting 6 ani p2 + servicii - update/ actualizari
- Număr anunț
- DA27223771
- Autoritate contractantă
- Institutul Regional de Oncologie Iasi (CUI 29067408)
- Furnizor / câștigător
- ARTVERTISING SRL (CUI 15375637)
- Cod CPV
- 72413000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.300 RON
- Valoare atribuită
- 12.300 RON
- Data publicării
- 12.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.