Atribuită
Cumpărare directă
Autoritatea contractanta, Comuna Boroaia vă solicită achiziționarea echipamentelor pentru obiectivul de investitie : “ACHIZITIE ECHIPAMENTE PENTRU BULDOEXCAVATORUL DIN CADRUL COMPARTIMENTULUI PAZA SI ORDINE, SALUBRIZARE, ALIMENTARE CU APA AL COMUNEI BOROAIA, JUDETUL SUCEAVA”, conform contract de finantare: C 1920074X223413507845/21.12.2020. Furnizarea de produse/echipamente constau in achizitionarea de : Furci stivuitor Ciocan hidraulic Foreza de pamant Cupa taluzare Matura stradala Atasat regasiti fisa tehnica a produselor ce se doresc a fi achizitionate in cadrul contractului.
- Număr anunț
- DA27299952
- Autoritate contractantă
- Comuna Boroaia (CUI 4326787)
- Furnizor / câștigător
- EURO ZONE COM SRL (CUI 16920898)
- Cod CPV
- 43262000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 111.300 RON
- Valoare atribuită
- 111.300 RON
- Data publicării
- 28.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.